20 Nisan 2017 Perşembe

Bağlama Büyüsü


Bağlama Vefki


Ayrılan insanların tekrar bir araya gelmesi için hazırlanan bağlama büyüsü gerçekten işe yarar mı? Gelin bu konu hakkında sizlere aydınlatıcı bilgiler verelim.

Öncelikle bağlama büyüsü nedir bunun üzerinde yoğunlaşalım ve konuyu daha iyi anlayalım. Daha sonra bağlama büyüsü nasıl yapılır bu konuya yavaş yavaş geçeriz, bu şekilde adım adım bu büyünün ne olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Yaşadığınız bir ilişkinin kötü şekilde sonuçlandığını düşünün, sevdiğiniz insanın bir anda hiç bir neden göstermeden sizden ayrılmak istediğini hayal edin. Bu durumda olsanız ne yapardınız? Bu olayla karşı karşıya kalan kişiler büyük bir aşk acısı içine girerler. Terk edilmek gerçekten her insan için kabul edilmesi güç bir durumdur. Bunu sindirmek, bu sorunla başa çıkmak herkesin yapacağı bir iş değildir. O nedenle insanlar kendisini terk eden sevgiliyi tekrar kazanmak için bu uğurda bağlama büyüsüne başvururlar.

Peki bu gerçekten bu sorunu çözmek için yeterli olur mu? Aslında evet, bu tılsımı yaptıran insanların büyük çoğunluğu eskiden olduğu gibi mutlu dönemlerine geri dönebilirler. Sizi terk eden insan ister bir kadın ister bir erkek olsun her iki durum içinde bu insanların geri dönmesini sağlayacak bağlama büyüsünden sonuç alınır. Gerek evli çiftler gerekse flört eden gençlerin çoğunlukla tercih ettiği bir büyüdür. Ortalama bir insanın size geri dönme şansı hemen hemen %90 varan başarı oranlarına sahip olan tesir gücü son derece yüksek olan bu tılsımları çevrenizde temasa geçeceğiniz büyü yapan hocalara yaptırabilirsiniz.

Bu büyü nasıl hazırlanır şimdi de bu konu hakkında bilgi edinmeye devam edelim. Bunu yaptırmak isteyen kişi hem kendisinin hemde geri çevirmek istediği sevdiği kişinin isim bilgilerini, doğum yıllarınız, anne adlarını bu büyüyü hazırlayacak olan hocaya verir. Bu hoca ortalama bir hafta içinde rahatlıkla bu büyünün hazır olmasını sağlar. Daha sonra aşık edilmek insana yaklaşmadan tamamen uzaktan sevdiğiniz insanla hiç bir temasa gerek kalmadan büyünün uygulaması yapılır. Uygulama genel olarak 1 gün içinde tamamlanır. Ardından yaklaşık 2 hafta içine sevdiğiniz insanın aklında sizinle ilgili güzel anılar canlanmaya başlar. Bu anılar gün geçtikte onun beyninde daha çok yer etmeye başlar. Artık sizinle bir şekilde temasa geçmek için kafasında belli senaryolar kurgulamaya başlar. Bundan sonrasında sizin yapacağınız tek şey beklemektir. Sizin karşıdaki insanı aramanıza gerek kalmadan o sizi mutlaka bir şekilde arayacak ve sizinle görüşmek istediğini dile getirecektir.

Bazen safrandan bazen havas ilimine göre yazılan vefklerden bazen çeşitli bitkisel malzemelerden yararlanılarak hazırlanan bağlama büyüsü gerçekten son derece etkili bir tılsımdır. Bu tılsımı yaptırmak içinde bulunduğunuz kötü durumu tamamen dönüştürerek sevdiğiniz insanın eskiden olduğu gibi sizi sevmesine ve size karşı yeniden güzel duygular beslemesine yol açar. Bu büyünün tesir süresi istenirse ömür boyu olur istenmezse 40 gün sonra tesir gücü geçer. Buna karar verecek olan elbette sizlersiniz. Bunu hazırlatacağınız medyuma mutlaka bu büyünün etkisi süresi ile ilgili bilgi verin. Eğer siz aksini söylemezseniz yardım aldığınız hoca bu büyüyü 40 gün sonra tesiri geçecek şekilde hazırlayabilir. Bunun olmaması için mutlaka önceden bunu yardım aldığınız hocaya belirtin.

Çok çeşitli bağlama büyüleri vardır, bunlardan birini seçerek kendiniz için en doğru tılsımı yaptırabilirsiniz. En kolay yapılanları vefklerden oluşan tılsımlardır. Bunlar hem ekonomik hemde uygulaması açısından sizlere çok fazla yük olmayan büyü çeşitleridir.

Değerli ziyaretçilerimiz; sizinde başınızda böyle bir aşk vefki sorunu varsa bu konuyu ertelemek yerine Akbar hocamıza durumunuz hakkında bilgi verebilir ve kendisinden bu konuda tam anlamıyla profesyonel bir yardım alabilirsiniz.

4 yorum:

 1. Hocam size çok çok teşekkür ederim sayenizde kocam bana eskisinden daha da bağlı .

  YanıtlaSil
 2. teşekkürler hocam Allah sizden razı olsun

  YanıtlaSil
 3. Hocam Allah sizden razı olsun

  YanıtlaSil
 4. Nasıl oluyor kendimizmi yapıyoruz yardımcı olurmusunuz

  YanıtlaSil