19 Nisan 2017 Çarşamba

Aşk Vefki

Vefkler hakkında bilinmesi gerekenler, aşk vefki yapanlar veya yaptıranlar başka yol bulamadıklarını söylerler. Her insan mutlak aşık olmuş veya olacak ve her insan arzuladığı kişinin kendisine aşık olmasına ister. Bunu yapabilmek için de her yolu dener. Kimisine göre bu problemi çözümlemenin yolu aşk vefki yapmaktan geçmekte ve onlar için çare budur. Ancak seven sevdiği kişi tarafından sevilmiyor ise, sevdiği kişiyi aşık etmek aşığın son umudu olmaktadır.

Aşk şiddet içeren bir muhabbettir evrenin yapısı ve mayasında sevgi muhabbet var. Bu çekim alanı içine bir kalp taşıyan her insan girmektedir. Her insan aşkın cazibesine kapılır kâinat bu muhabbet ile durur ve bu aşk ile yürür ve bu sevgi ile döner.

Aşk vefki nedir nasıl yapılır, aşk için yapılan vefk çiftler arasında uyumu saygıyı hoşgörü ve anlayış sağlama amaçlı yapılan son derece etkili bir vefk uygulamasıdır. Vefkler ile yapılan bu çalışma toplum içinde her ne kadar da büyü ismini taşısa da esas olan sevgi ve aşkı arttırdığı insanları birbirlerine sevdirip daha mutlu bir hayata sürüklediği için dini anlamda sakıncasının olmadığı bilinmektedir.

Yapılan bu çalışma birbirleri arasında sevgi aşk bağları oluşacak kişilerin bilgileri ile uygulamanın ön çalışmasına başlanır. Daha sonrası hangi niyet için vefk isteniyor ise, kişilerin bireysel özelliklerine uygun en etkili vefk oluşturulur. Görevli ruhani hizmetliler atanır ve vefk tamamlanmış olur.


Aşk için yapılan vefk nasıl etki eder, aşk vefki taşınmaya başlaması ile beraber harekete geçen enerji yoğunluğu ve duanın etkisi ile çalışmaya başlar. Bir süre sonrasında kişilerde karşılıklı olarak sıcaklık yumuşama ve samimiyet belirtileri görülür. Yapılan vefk işin ehli bilgi deneyim sahibi kişilerce yapılması durumunda ömür boyu etkili olabilmektedir.

Medyum Akbar Aşk vefki uzmanı

2 yorum:

  1. Hocam bu samanda sizin gibi dürüst birini bulmak çok zor yaptığınız işlem için çok mutluyum yaklaşık 40 gün geçti ve aşkımız eskisinden daha iyi

    YanıtlaSil
  2. Hocam yaptırdığım işlem sayesinde bana eskisinden de daha çok bağlandı ve gözü benden başka kimseyi görmüyor dürüstlüğünüz sayesinde daha da cok kazanmaniz dileklerimi sunar çok teşekkürler ediyorum sizi herkese tavsiye edecegimden de emin olun saygılarımla

    YanıtlaSil