6 Şubat 2009 Cuma

Uzun yaşamak ama hep genç görünmek için yapilan büyüRakamların Gücü ile Yapılan Büyüler
Rakamlarla yapılan büyüler son derece etkili aynı zamanda çok sık yapılan büyüler ve tılsımlar arasındadır ve binlerce yıldan beri rakamlar büyü amaçlı kullanılmıştır. (Bunlara en iyi örnek Kabbalacılar ve Hurufilerdir.)
Rakamların göksel yapı ile çok sıkı bağlantısı vardır. Bir takım yörüngelerin sayısal ifadeleri, büyülerin yapılma zamanları ve ve büyülerin içeriği ile bağlantılıdır. Aşşağıya yazacağım Druidlerin büyü amaçlı kullanıldığı rakamları ve uygulamaları göreceksiniz.
Sıfır (0) rakamı ile yapılan ve etkili olan büyüler. Sıfır rakamı güzellik ve gençlik için kullanılmaktadır.Sıfır rakamı ile yapılan büyüler sadece dolunay olduğu geceler, tam gece yarısı yapılır.

Büyünün Yapılış Şekli

Dolunay gecesi koyu renkli bir taş üzerine beyaz tebeşir ile üç tane daire çizin, dairelerin ikisi yan yana,üçüncüsü onkarın üstüne tam ortasına gelecek şekilde (üçgen gibi) ve dairelerin içine birer adet sıfır rakamı yazılmalıdır. Bu büyü ile bir yaş gençgörünmeyi elde edebilirsiniz. Bu büyü genellikle Druid cadıları uzun yaşamak ama hep gençgörünmek için yaparlar.

0 yorum:

Yorum Gönder