6 Nisan 2008 Pazar

Öfkeden Kurtulma Büyüsü

ÖFKEDEN KURTULMA BÜYÜSÜ

Artık bununla yüzleşin ; öfkelisiniz! Öfkeliyken, bir tür enerji formu, faydalı amaçlar için işinize yarayabilir. Bu büyüyü öfkeden kurtulup onu evrenin hangi köşesinden size ulaştıysa oraya geri göndermek için kullanabilirsiniz.

Şunlara ihtiyacınız olacak:

Camdan bir eşya, eğer mümkünse bir şarap bardağı, bir tabak ya da sevgilinizin kullandığı camdan herhangi birşey. Ancak yine de herhangi bir cam şişe ya da kavanoz da olabilir. Bunun dışında biraz da siyah boya gerekli.

Siyah boyayı alıp, sevgilinizin baş harflerini bu cam eşyaya çizin, sonra o camla beraber bir geri dönüşüm tesisine ya da yerel çöplüğe gidin. Bütün öfkenizi ve gücünüzü camda toplayın, gözlerinizi kapatın ve olabildiğince hızla camı fırlatın. Parçalanmasını dinleyin. Gülümseyin ve oradan yürüyüp gidin. Arkanıza da bakmayın.

-------------------------

ofkeyi eger yenemiyorsaniz, once onu kabul edin, biraz dilinize karabiber surun sonra yaniniza bir bardak su alin. sakince oturmaya calisin ve seni dinliyorum diyerek dilinizdeki aciya odaklanin. ofkenizle konusun, bir anda ikiye bolundugunuzu ve seytaninizla konustugunuzu hissediceksiniz. sonrasi sizin ikna kabiliyetinize kalmis

0 yorum:

Yorum Gönder