5 Nisan 2008 Cumartesi

Dilekler ve İhtiyaçlar İçin Mum Renkleri

Beyaz, yeni başlangıçların, net görme gücü ve fikirlerin rengidir.

Kırmızı, tutkunun, verimliliğin ve ani değişimin rengidir.

Portakal rengi, mutluluğun, ahengin ve sağlığın rengidir.

Sarı, iletişim, mantık ve öğrenme içindir.

Yeşil, aşk, macera ve arkadaşlık içindir.

Mavi, yolculuk, adalet ve kariyer içindir.

Mor veya çivit mavisi, şifa ve psişik gelişme içindir.

Pembe, çekişmeleri yatıştırmak, sabır ve özellikle de bebeklerle ve çocuklarla ilgili aile meseleleri içindir.

Kahverengi, ev, maddi meseleler ve yetişkinlerin ilişkileri içindir.

Gümüş rengi, gizli arzular ve sezgiler içindir.

Altın rengi, uzun vadeli isteklerin ve cesaretin rengidir.

Siyah, suçluluğu ve pişmanlıkları uzaklaştırmak ve insanların ve durumların oldukları gibi kabulü içindir.

*Mumla aynı renkte bir kağıt kullanın veya beyaz bir kağıda uygun renkli bir kalemle yazın. Bunu, 22 cm. uzunluğunda bir mumun içine yerleştirin.

*Maddi bir dilekte bulunmaktan çekinmeyin. Hepimizin dünyevi ihtiyaçları vardır ve bunları karşılamak, ruhsal varlıklara dönüşmek kadar varlığımızın yaşamsal bir parçasıdır. Arabanızda acil tamirat için 500 pounda ihtiyacınız varsa, ailenizi bir tatile götürmek istiyorsanız veya kendiniz bir ara vermek ihtiyacındaysanız, bunlar için dilekte bulunun.

*İsteklerinizde net olun. Büyünün veya falın herhangi bir şekli, belli bir zaman ölçüsü ve dar bir odakla daha etkili sonuç verir. Ayrıca, gerçekçi olun. 100,000 poundluk bir indirimden çok 100 poundluk bir indirim almanız daha olanaklıdır.

*Bir mum yakıp alevine bakın ve çok arzuladığınız veya ihtiyacınız olan şeyin yaklaşışını görün. Dileğinizin gerçekleşmesinin vereceği zevk, heyecan ve ferahlamayı sezinleyin ve alternatif kaynakları veya dileğinizi gerçekleştirmek için atacağınız adımları hayal edin.

*İnce mumu yanan mumun alevine başaşağı tutun. Mumun altına bir tabak koyun, böylece dökülen mumları mum artığı falında kullanabilirsiniz.

*Kağıdınız yanar halde kalmayabilir. Bunun kağıdın türüyle ilgisi yok gibi görünüyor, çünkü psişik dersime katılanlar aynı cins kağıt ve kalemleri kullandılar, ama ince mumlar değişik şekillerde yandılar.
*İnce mum sönerse tekrar yakın. (Ben bazen üç kere veya daha fazla yakmak zorunda kalıyorum.)
İnce mum çabucak yanarsa başarı hemen gerçekleşecek. Eğer yavaş yanarsa, sönerse, için için yanıp yeniden canlanırsa yine başarılı olacaksınız;sadece daha uzun süre alacak. İnce mum yanarken, mumun alevine bakın ve kendinizi daha mutlu ve daha başarılı, ama şimdi olduğunuz gibi görün.

0 yorum:

Yorum Gönder