5 Nisan 2008 Cumartesi

Büyüsel Esanslı Banyo Yağları

Temel Ruhsal Ahenk/Psişik Kavrayış Banyosu Esansı:

Karıştırın:

1 Yemek kaşığı soda
5 damla esanslı yağ (lavanta gibi)
1 limonun suyu veya birkaç damla limon yağı
1 çay kaşığı yağ (tatlı bağdem, buğday, vb.)
10 gr. veya 1/2 fincan deniz tuzu

Aşk, Barışma, Psişik Rüyalar ve Başarı İçin Banyo Tuzları:

Renklerini ve kokularını çeşitlendirerek, banyo tuzlarını belli bazı güçlerle donatabilirsiniz. Bol miktarda tuz edinip ihtiyaç duyduğunuz renk ve yağlar ekleyebilirsiniz. Karıştırma zamanı önemli olduğu için tuzu özel olarak odaklarla donatmak amacıyla bu işlemi banyodan hemen önce yapmanız en iyisidir.

Ana malzemeler deniz veya sofra tuzu, karbonat (soda) ve İngiliz tuzu (magnezyum sülfat)'dur. Ve hepsi bir süpermarketten edinilebilir.

3 ölçü ingiliz tuzu
2 ölçü karbonat
1 ölçü deniz veya sofra tuzu kullanın

Ortalama büyüklükte bir küvet için malzemelerden sırasıyla 1,5 yemek kaşığı, 1 yemek kaşığı ve 1/2 yemek kaşığı yeterli olur. Elinizle suyun cildinizi tahriş etmeyecek kadar yumuşak olup olmadığını kontrol edin. Güzel kokulu tuzlarınıza bir baz oluşturmak için beraberce karıştırın. Bunu yaparken, parlak beyaz ışığın, karışımı saf enerji ve maneviyatla kuşattığını görün.

Doğal besin boyası kullanın ve bunu tahta bir kaşıkla damla damla karıştırın. İhtiyacınız olan gücü taşıyan uygun renkli ışığın parlaklığını gördüğünüz zaman doğru rengi bulmuşsunuz demektir. Tuzlar hafifce nemli olmalıdır. Renklerin tuza nüfuz edişini seyrederken o anki ihtiyacınızı veya arzunuzu gözünüzde canlandırın. Hayalin gittikçe parlak bir şekilde renklenmesini izleyin;

Pembe, sükunet, dostluk ve uzlaşma içindir
Mor, psişik anlayış ve psişik rüyalar içindir
Mavi, öğrenme ve profesyonel başarı içindir
Yeşil, aşk, duygular ve çocuklar içindir
Sarı, öğrenme ve her türlü iletişim içindir
Portokal rengi, sağlık ve bireysellik içindir.
Kırmızı, tutku ve ayakta kalma içindir.

Mutluluk Yağları

Son olarak esanslı yağları damla damla ekleyin ve bütün malzemeler nemlenene kadar bir kaşıkla karıştırın. 1 Fincan tuz için 10 damladan fazla yağ kullanmayın. Pek çok insan 6 damlayı yeterli bulmaktadır ama siz kendi içgüdülerinize göre hareket edin. Aşağıda üç adet karışım ve karışım için ideal güvenli ve çeşitli enerjilerle bağı olan esanaslı yağların bir listesi var. Hamileyseniz veya sağlığınız bozuksa bilmediğiniz ürünleri kullanmadan önce her zaman bir doktara, eczacıya veya bir alerji uzmanına danışmalısınız. Kural olarak, bir seferde üçten fazla esanslı yağ kullanmamalısınız. (eğer aynı çeşittense, örneğin çiçek yağıysa en fazla dört tane). En iyi malzemeyi bulmak için denemeler yapın. Ölçülü olmak kaydıyla lavanta dışında yağları doğrudan cildinize sürmeyin. Esanslı yağları karıştırırken metal kap kullanmayın.

Psişik Korunma Banyosu için;

3 damla sandal ağacı
2 damla çam
1 damla lavanta

Yüksek Psişik kavrayış banyosu için

3 damla lavanta
2 damla nane
1 damla limon

Aşk Banyosu için;

3 damla gül
2 damla ylang ylang
1 damla neroli

İhtiyacınıza göre yağlardan birini sadece banyo için seçin. Etiketteki direktiflere uyun:

Şifa için: 5 damla okaliptus, lavanta, biberiye (hamilelikte değil), sandal ağacı veya çay ağacı kullanın

Öğrenme için: 5 damla bergamot, limon (ölçülü kullanın, serin ve karanlık bir yerde saklayın), lemongrass, nane (uyumadan önce kullanmayın) veya beyaz kekik (ölçülü kullanın, hamilelikte kullanmayın)

Aşk için: 5-6 damla yasemin, neroli, gül, ıtır veya yılang yılang

Psişik rüyalar ve anlayış için: 5-6 damla yasemin, lavanta, gül veya neroli

Başarı için: 5 damla papatya, buhur, portakal veya paçuli.

0 yorum:

Yorum Gönder